PASIVNÍ A NÍZKOENERGETICKÉ DOMY
Volejte

725 404 010

Icon

S přírodou v zádech

Hledáte krásné a klidné rodinné bydlení blízko přírody? Pasivní rodinné domy v Lipůvce sousedí s Moravským krasem a svádí k výletům po okolí.

Icon

10 MINUT OD BRNA

Bydlete blízko přírody a zároveň nedaleko centra dění. Nabízíme vám bydlení jen 10 minut jízdy autem od Brna. Domy jsou chráněny protihlukovým valem.

Icon

Infrastruktura a služby

Potřebujete zázemí města a bydlení na venkově? Lipůvka splní vaše požadavky. Obchodní domy coby kamenem dohodil, restaurace, ZŠ a MŠ přímo v místě bydlení.

O projektu

Toužíte po dokonalém spojení výhod městského bydlení s klidem života na venkově a blízko přírody? Pak je přesně pro vás určen projekt výstavby pasivních rodinných domů v Lipůvce.

Klid, větší bezpečí pro děti, bezproblémové parkování, zahrada a Brno i s jeho rozsáhlou infrastrukturou doslova za rohem. To vše bez výrazné ekonomické zátěže a časově náročné péče o dům a zahradu.

Rodinné domy jsou navrženy tak, aby vám dělaly jen a jen radost. Chrání vaše zdraví i rodinný rozpočet, a navíc jsou ekologické. Postavili jsme je v mimořádně úsporném pasivním energetickém standardu. Použili jsme současné vyspělé technologie i materiály. Díky tomu přináší technické řešení domu minimální provozní náklady cca 5 tisíc ročně za vytápění a vysokou kvalitu vnitřního prostředí díky řízenému větrání. Na dům můžete navíc získat dotaci z programu Nová zelená úsporám. Vše vyřídíme za vás a vy to budete mít v ceně vlastního bydlení!

Nabídka domů

Partneři projektu

Bomavet, s.r.o.
Böhmova 1
621 00 Brno – Řečkovice

Telefon : +420 725 404 010

E-mail : info@rdlipuvka.cz

© 2020 Bomavet, s.r.o.